Chilaboo » O nas

O nas

Dowiedz się co wyróżnia produkty Chilaboo

Wszystkie psy powinny żuć i gryźć przez kilka godzin dziennie. To ich naturalny instynkt i pierwotna potrzeba. W Chilaboo wiemy, jak ważny jest wybór właściwego gryzaka. Produkty, które znajdowaliśmy na rynku nie służyły naszym psom – kaleczyły ich dziąsła, przyklejały się do sierści, były problemem dla żołądka.

 

 

 

Nasze kości i batony to przetestowany i bezpieczny produkt, zawierający wyłącznie naturalne składniki. Opracowując skład naszych gryzaków zwiedziliśmy całą Europę. Od najmniejszej wystawy w Polsce, po największą na świecie: Crufts w Birmingham. Spotykaliśmy się hodowcami, rozmawialiśmy z treserami, weterynarzami, węszyliśmy w sklepach. Tak udało nam się stworzyć produkty, z których jesteśmy dumni – produkowane ręcznie, wymyślone z pasją.

 

 

 

 

 

 

Naszą największą rekomendacją są zdjęcia i filmiki przesyłane nam przez właścicieli psów i pokazujące psy do reszty pochłonięte przez nasze gryzaki. O to chodziło. Zespół Chilaboo będzie wprowadzał kolejne, wyjątkowe i bezpieczne produkty premium dla psów, zawsze myśląc o naszych i Waszych zwierzakach jak o członkach rodziny, w której każdy jej członek ma być zdrowy i szczęśliwy.

Jak produkowane są nasze gryzaki

Zobacz jak produkowane są nasze kości i batony - robione z pasją