Chilaboo – Unique treats for dogsMarka własna - Chilaboo - Unique treats for dogs

Marka własna

Stwórz własną markę gryzaków dla psów

Pomysł

kształt i smak

Chętnie służymy pomocą przy wdrażaniu Twoich pomysłów na gryzaki w życie.

 

Przy wyborze artykułów, ich składu lub opakowań – nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Przedstaw nam swój pomysł i razem stworzmy produkt wysokogatunkowy.

 

ZAUFAJ NASZEMU

DOŚWIADCZENIU!

Skład

nowoczesny i zdrowy

Dzięki naszej pomocy dobierzemy dla Twojego produktu najciekawszy i najzdrowszy skład.

 

Produkty przez nas wykonywane wyróżniają 100% naturalne składniki i przedwszystkim najwyższej jakości skóra i mięso wołowe oraz z ryb takich jak łosoś, dorsz czy sokay.

 

Wszystkie składniki używane przez nas dostarczane są prze największych producentów w Europie z Norwegii, Austrii czy też Belgii.

Próby

tworzenie brandingu

Po konsultacji z naszym technologiem, przygotujemy dla Ciebie wzory. W ten sposób możesz się osobiście przekonać o jakości produktu.

 

Pomożemy stworzyć branding, który przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.

 

Proponujemy m.in. następujące rodzaje rozwiązań opakowań: opakowanie z nadrukiem, torebka transparentna z zawieszką lub naklejką, banderole, foliowanie z etykietą.

Produkcja

gotowy produkt

Przy wszystkich procesach – od pomysłu do produktu końcowego – przestrzegamy wymaganych standardów. Przedstawiamy niezbędne i szczegółowe analizy każdego artykułu, by podkreślić, że spełnia on wysokie wymogi branży zoologicznej w zakresie gryzaków dla psów.

 

 

Dowiedz się więcej!

 

 

Katalog

Bądź na bieżąco z ofertą Chilaboo

Poznaj naszą ofertę handlową

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową na rok 2020. W naszym katalogu również znajdą Państwo dodatkowe informacje o nas i certyfikatach, które posiadamy.

Czytaj więcej